FHG-cup

UK-cup

UK-cup

1 B Orreskogen`s Mini Jan Erik Jensen 570
2 B Cuda Freddy Lillevik 460
3 GS Vårbergets Pondus Rune Karlsen 440
4 ES Heggtuvas Hamilton Øystein Nylund 280
5 B Orreskogen`s Bri Per Johnny Skjæran 260
6 ES Kvernmolias Dixi Tom Josefsen 250
7 ES Fosens Lizzie Erik Josefsen 200
8 ES Kvernmolias Fenja Halvard Lockertsen 180
9 GS Blåstøytens Lihkku Eilif Arne Wang 160
10 IS IM-Tjupnoi Ronny Jørgensen 100
10 P Halsesnutens Kompis Esben Eliassen 100
10 KV Langsundets Ricco Steinar K. Storelv 100
10 GS Zettertjärns Åleia Agneta Kajander 100
11 KV Langsundets Falka Helge Huru 80
12 P Sollidalens Kim Gunnar Johansen 50
13 KV Rugdelias Zae Cabela Karina Kolflaat 50

AK/VK-cup

1 KV Itza`s Heidi Anne Maj Krogh 870
2 IS G-Tjikkom av Miessevarri Ronny Jørgensen 850
3 P Jimsrypa`s Tia Jim Theodorsen 720
4 P Jimsrypa`s Ios Ole Ingebrigtsen 660
5 B Kvikksteps Mira Eivind Winther 630
6 P Sollidalens Gimla Øystein Pedersen 440
7 B Ah Aki-ta2 Magne Klingshein 370
8 GS Jimbalaya’s Kenya Roger Tømmerholen 360
8 P Jimrypa’s Kitty Jim Theodorsen 360
9 B Tromsørypas Pa Liz Per Johnny Skjæran 330
10 B Reisavannets Ja-kaos Jan-Erik Jensen 280
10 B Orreskogens Bri Per Johnny Skjøran 280
11 IS Gagganjunis Røder Stein Nilsen 230
11 IS Onnenqn Baloo The Dog Knut Sollid 230
12 P Baghera Dan Håvard Hansen 210
13 GS Varangerviddas Helga Edgar Henriksen 180
13 B Orreskogens Mini Jan Erik Jensen 180
13 ES Steinrabbens Messi Stein Martinsen 180
14 IS IM-Tjopnoi Ronny Jørgensen 160
14 B Reisavannets Blaze Ulrik Johnsen 160
14 ES Jentefjellet’s Wilma Benn-Jøran Jenssen 160
15 SV Havheims Første Anne Øvregjorde Rødven 150
15 B Theia Freddy Lillevik 150
16 ES Joker Av Skåpleinun Ingar Leiros 120
17 GS Børjsjitens Diero Gunnar Martinsen 120
18 ES Urædd’s Buck Eirik Magne Olsen 110
19 KV Sognexpressen`s Sikka Christine Karlsen 100
19 B Tromsørypas Rasken Paul Aandahl 100
19 IS Norrlands Guidens Storeulv Tom Johansen 100
19 KV Langsundets Amerika Bjørn M. Baardvik 100
19 P Jimrypa’s Trutt Svein Anton Andresen 100
19 p Pointmann Lady Svein Anton Andresen 100
19 P Halsenutens Kompis Espen Eliassen 100
20 P Lihkku av Vor-Point Rune Mikalsen 80
20 B Vinterfjellets Lucky Lucy Knut Anton Karlsen 80
20 P Sallirs Cava Gunnstein Bakland 80
20 ES Losens Lizzi Erik Josefsen 80
20 B Vinterfjellets Lucky Knut Anton Karlsen 80
20 IS Gagganjunis Noa Guttorm Evensen 80
20 ES Heggetuvas Black Ear Stein Martinsen 80
21 KV Rugdelias Xav Embrik Trude Giverhaug 50
21 GS Krabbenesmyras Copper Gunnar Martinsen 50
21 GS Sera Adele Altmann 50
21 P Ørntuas Lady Gaia Javapoint Tommy Samuelsberg 50
21 P Carakanis Noah Said Nordin 50
21 P Tinka Av Vor-point Jim Møllnes 50
21 P Sollidalens Koss Ronny Hartvigsen 50
21 ES Heggetuvas Hamilton Øystein Nylund 50