Premieringer Tromsøprøvene

1. VK m/Cacit til Ronny Jørgensen og IS G-Tjikkom av Miessevarri. 2. VK m/resCacit til Knut Augustinussen og P Ørntuas H Tai-Pan

1. VK m/Cacit til Ronny Jørgensen og IS G-Tjikkom av Miessevarri.          2. VK m/resCacit til Knut Augustinussen og P Ørntuas H Tai-Pan

Premierte Høyfjell søndag:

VK finale:
1. VK m/CACIT IS G-Tjikkom av Miessevarri, e/f Ronny Jørgensen
2. VK m/res CACIT P Ørntuas H Tai-Pan, e/f Knut Augustinussen

Kvalitet:
1. UK P Jimsrypas iOS, e/f Ole Ingebrigtsen
2. UK ES Heggetuva’s Black Ear, e/f Kristian Berntsen/Stein Martinsen
2. UK ES Heggetuva’s Hamilton, e/f Øystein Nylund
2. UK B Råsokhøgdas Tom, e/f Joakim Jensen
2. UK P Jimsrypa’s Tia, e/f Jim Theodorsen/Ole Ingebrigtsen
1. AK B Van’t Passant Humiko, e/f Vesa Virkkula
1. AK IS Norrlands Guidens Peak Laura, e/f Karl Ole Jørgensen
1. AK GS Porsangervidda’s Black Hunter, e/f Harry Hansen
1. AK GS Bjørklitoppens Black Usher, e/f Sonja Hansen
2. AK ES Joker av Skåpleinun, e/f Ingar Leiros
2. AK B Tromsørypa’s Pa Zeb, e/f Kjell Engen/Freddy Lillevik
2. AK SV Fallvindens’s Ero, e/f Torgeir Dahl

Premierte Høyfjell lørdag:

VK kvalifisering:
1. VK m/CK SV Fallvinden’s Mattis, e/f Torgeir Dahl
1. VK m/CK P Ørntuas H Mille, e/f Stian Henriksen
2. VK G-Tjikkom av Miessevarre, e/f Ronny Jørgensen
til finale:
KV Markusfjellet`s Gdf Raipas, e/f Ulf Antonsen
ES Nyheimgutens Jade, e/f Are Salamonsen
P Ørntuas H Tai-Pan, e/f Knut Augustinussen
GS Itza’s Svaipa, e/f Anne Maj Krogh

Kvalitet:
2. UK P Jimsrypas iOS, e/f Ole Ingebrigtsen

Premierte Skog fredag:
1. AK B Vinterfjellets BP Lucky Lucy, e/f Knut Anton Karlsen
1. AK IS Tårnheias Akka, e/f Roy Robertsen
1. AK B Omasvarre’s AJ Orion, e/f Lars R Kvaal
1. AK GS Porsangervidda’s Black Lord, e/f Tom Lundberg
1. AK ES Joker av Skåpleinun, e/f Ingar Leiros
2. AK B Ah Aki-ta2, e/f Magne Klingsheim
2. AK B Tromsørypa’s Pa Liz, e/f Per Johnny Skjæran
2. AK IS Gagganjunis Noa, e/f Guttorm Evensen
2. AK GS Bjørklitoppens Black Usher, e/f Sonja og Harry Hansen
2. AK P Sallirs Td Balder, e/f Steinar Lagesen
2. AK IS Sarafjellet’s Fit-for-fight, e/f Kristine Thybo Hansen
3. AK SV B Tundra, e/f Magnhild Reiersen

Premierte Fullkombinert:
1. AK B Reisavannet’s Ja Kaos, e/f Jan-Erik Jensen
1. AK IS Tintorama’s TR Wambli, e/f Johanne Thybo Hansen
2. AK IS G-Tjikkom av Miessevarri, e/f Ronny Jørgensen
2. AK KV Markusfjellet`s Gdf Raipas, e/f Ulf Antonsen

Fuglehundgruppa gratulerer!

0
%d bloggere liker dette: