Resultatoppdateringer Tromsøprøven 12-13 mars 2016

Se Live oppdatering på https://www.facebook.com/events/1541270786191981/

På denne sida vil vi også forsøke å legge ut premieringer etterhvert som vi får oversikt, men vil nok henge litt etter innimellom.

Foreløpig premierte Søndag (oppdatert klokka 2330):

VK-finale Tromvika (Dommere Bård Johansen/Morten Risstad):
1VK m/Cacit IS G-Tjikkom av Miessevarri, e/f Ronny Jørgensen
2VK ES Heggskogens Kompis, e/f Stig Even Edvinsen

UK/AK Skarsfjord (Dommer Edgar Henriksen):
1AK P Karacanis Noah, e/f Said Nordin
3AK B Mørkvedmarkas Tico, e/f Svein Helge Johansen

UK/AK Lyfjord (Dommer Hans Einar Enoksen):
1UK IS Hadseløyas Azzo, e/f Reidar Håheim
1AK B Vinterfjellets Sør Alex, e/f Kurt Landau
1AK ES Joker av Skåpleinun, e/f Ingar Leiros

UK/AK Skulsfjord (Dommer Roy Robertsen):
2AK ES Vindølas ND Bieber, e/f Frank Robert Brekke/Anita Inderdal
2AK IS Gagganjunis Orion, e/f Ingrid Frenning
3AK B Tromsørypas PR Rasken, e/f Paul Aandahl

UK/AK Gamnes lav (Dommer Knut Sollid):
1UK IS Hadseløyas Jago, e/f Andre Johansen
1UK IS Hadseløyas Casper, e/f Magnus Dahlgren
1AK B Vinterfjellets BP Lucky Lucy, e/f Knut Anton Karlsen
2AK IS Tårnheias Arias, e/f Kristian Prytz
2AK ES Ørnevatnets Love, e/f Marit Kransvik/Are Salamonsen
3AK P Rypejægerens Fryd, e/f Per Kanestrøm/Tone Kanestrøm

UK/AK Straumsbukta (Dommer Pål Aspenes):
2UK KV Sognexpressen Lna Sikka, e/f Ingar Olsen/Christine Karlsen
2UK GS Reisarypas Dania, e/f Frida Jakobsen
2UK IS Gagganjunis Noa, e/f Guttorm Evensen
3UK P Ørntuas J Kiwa, e/f Jenny Richardsen
2AK GS Krabbenesmyras Copper, e/f Gunnar Martinsen/Karl Petter Johansen

UK/AK Slettfjellet (Dommer Ronny Hartviksen):
1UK ES Steinbitens Izadora, e/f Birger Kristensen/Ragnar Bøifot
1AK P Rokkomborres A Bine, e/f Terje Steinsund
1AK P Vestfjordalens Patrika, e/f Ole Ivar Frømyr/Terje Steinsund
2AK B Vinterfjellets Rush, e/f Jan Hind
2AK ES Steinrabbens Messi, e/f Stein Martinsen

Premierte Lørdag:

VK-kval Stabben (Dommere Kåre Nergård/Arve Varpe):
1VK ES Dulles A El Zorro, e/f Stein Arne Paulsen
2VK IS Navstilias Pelle, e/f Arnfinn Steiro
3VK P Jimsrypas Kitty, e/f Jim Theodorsen
Til finale:
GS Kvænangsfjellets Una, e/f Gunnar Rørstad
GS Kvænangsfjellets Tia Maria, e/f Kjetil Mathisen

VK-kval Slettfjellet (Dommere Hans Einar Enoksen/Ronny Hartviksen):
1VK m/CK ES Heggskogens Kompis, e/f Stig Even Edvinsen
2VK IS G-Tjikkom av Miessevarri, e/f Ronny Jørgensen
3VK GS Bjørklitoppens Madonna, e/f Sverre Andersen
4VK ES Løvenskarets Birk, e/f Roald Arntsen
5VK SV Gallokåsens K-Lita, e/f Lars Kristoffersen
Til finale:
IS Snyfjellets PS Kuling, e/f Øyvind Wilhelmsen

VK-kval Tromvika (Dommere Roy Robertsen/Pål Aspenes):
1VK Es DC, e/f Frank Robert Brekke
2VK B Tromsørypas PA Liz, Per Johnny Skjæran
Til finale:
IS G-Redbull av Miessevarri, e/f Bengt Einar Larsen
ES Nordavindens Staro, e/f Jostein Jenssen
ES Nordavindens Joker, e/f Jostein Jenssen
B Reisavannets JA-Kaos

UK/AK Straumsbukta (Dommer Ole Klingan):
2UK P Jimsrypas Trutt, e/f Svein Anton Andresen
3UK KV Sognexpressens Lna Sikka, e/f Christine Karlsen
1AK P Tinka av Vor-Point, e/f Jim Møllnes Johansen
2AK GS Krabbenesmyras Copper, e/f Gunnar Marthinsen/Karl Petter Johansen
2AK B Vinterfjellets Rush, e/f Jan Hind
3AK GS Imingens Ek Bajkal, e/f PO Kolsum/Simon Kolsum

UK/AK Buvika (Dommer Rune Mikalsen):
1UK ES Stenbitens Izadora, e/f Birger Kristensen/Ragnar Bøifot
1UK ES Jentefjellets Wilma, e/f Benn-Jøran Jenssen

UK/AK Skulsfjord (Dommer Ingrid Frenning):
1UK IS Hadseløyas Jago, e/f Andre Johansen
1UK KV Rugdelias Xav Embrik, e/f Trude Giverhaug
3UK GM Liebe, e/f Heidi Skøyen Johansen

UK/AK Gamnes (Dommer Edgar Henriksen):
1UK IS Gagganjunis Røder, e/f Stein Nilsen
1UK ES Harstadåsens Simply The Best, e/f Hugo Stokkan
1UK IS Sarafjellets Lille Beyonze, e/f Geir Rune Stensland
2UK P Jimsrypas Lotta, e/f John Arild Solstad
2AK B Reisavannets Zb-Kirow, e/f Jan Hind/Hilde Benjaminsen
2AK ES Harstadåsens Linnie, e/f Hugo Stokkan

UK/AK Nordkjosdalen (Dommer Morten Risstad):
2UK B Vakkuniva-Tarzans Ts Marta, e/f Knut Haugen
1AK P Barentsviddas D Wind Cries Mary, e/f Geir B Larsen

UK/AK Komagholmen (Dommer Bård Johansen):
2UK IS Hadseløyas Casper, e/f Magnus Dahlgren
2UK ES Lundefjellets Dj Hi-Tec, Ørjan Kjørstad

Fuglehundgruppa gratulerer og ønsker lykke til i morgen!

1
%d bloggere liker dette: