Resultatoppdateringer Tromsøprøven 28/2-1/3

 

Se LIVE oppdatering på  https://www.facebook.com/events/1382874072015152

Foreløpige premierte søndag (pr klokka 14:50)

VK Finale Tromvik
1 VK m/Cacit ES Ildfoten’s L-Yukon e/f Bjørn Tormod Syversen
2 VK IS G-Tjikkom av Miessevarre e/f Ronny Jørgensen
3 VK B Vakkuniva-Tarzans T/R Tindra e/f Joachim Almgren
4 VK ES Mikkelfjellets Racing Charm e/f Kai-Morten Arnesen

AK Lyfjord
2 AK GS Jimbalayas Balto e/f Gøran Larsen
3 AK P Freke e/f Wenche Wara
3 AK GS Vardemyras Luna e/f Atle Steinbakk
2 AK B Tromsørypas Pr Rasken e/f Paul Aandahl

AK Brensholmen
2 AK P Tinka Av Vor-Point e/f Jim Møllnes
1 AK ES Nyheimgutgens Xavier e/f Bernt Martin Sandsør
2 AK GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen
1 AK ES Jøldalens Festlig e/f Petter Steen
2 AK GS Jimbalayas Zeta e/f Jim Pedersen

UK/AK Grønnlifjellet-Stabben
3 UK KV Sogneexpressen Kzb Giro e/f Jan Tore Johansen
3 UK IS Norrlands Guidens Storeulv (Torres) e/f Tom Johansen
3 AK ES Nyheimgutens Jade e/Marit Kransvik f/Are Salamonsen

UK/AK Nordkjosdalen
2 AK GS Buskogens Dtt Raija e/f Ronny Salamonsen
2 UK ES Ferdesmyras B Lily White Rgd Inti e/f Robert Flatli
2 UK IS Tårnheias Frøya e/f Ronny Enger
2 UK GS Krabbenesmyras Coffee e/f Rune Pedersen
3 AK P Veidfjellets Tutta e/f Mads Hanssen

UK/AK Gamnes
2 AK KV Itza,s Brutus e/Siri Madsen f/Anne Maj Krogh
1 UK IS Tårnheias Aria e/f Kristian Prytz
2 UK KV Itza,s Beretta e/f Anne Maj Krogh
2 UK IS Snyfjellets Ps-Kuling e/f Øyvind Wilhelmsen

UK/AK Straumsbukta
2 AK IS Romeo av Miessevarre e/f Jan-Håvard Høyer
1 UK GS Krabbenesmyras Copper (Arex) e/f Gunnar Marthinsen
1 UK GS Krabbenesmyras C-Mei e/f Karl Petter Johansen
1 UK B Kvikksteps Mira e/f Eivind Winther

UK/AK Buvika
2 UK IS Snyfjellets Ps-Sunami e/f Odd Brede Sommarset
2 UK KV Itza’s Prins e/f Espen Th Amundsen
1 UK B Reisavannets Zb-Blaze e/f Ulrik Johnsen

Foreløpige premierte lørdag (pr klokka 18:10):

VK-kval Stabben:
1 VK GS Stegjefjellets Targa II, eier Maja Kolsum fører Simon Kolsum
2 VK P Heinodalens Ask, e/f Jon Dagfinn Aspenes
3 VK ES Ildfotens Yukon, e/f Bjørn Tormod Syversen
Til finale:
B Tromsørypas Be Hero, eier Stig Even Edvinsen fører Per Johnny Skjæran

VK-kval Tromvik:
1 VK IS Heggelifjellets Lucky Lady, e/f Jonny Erik Larsen
2 VK P Joker, eier Ronny Hartviksen fører Jenny Richardsen
3 VK ES Nordavindens Joker, e/f Jostein Jenssen
4 VK ES Mikkelfjellets Racing Charm, e/f Kai-Morten Arnesen
5 VK P Pointnics E I point, e/f Ole Ingebrigtsen
Til finale:
IS Tintoramas Tr Wambli

VK-kval Nordkjosdalen:
1 VK m/CK IS G-Tjikkom av Miessevarre e/f Ronny Jørgensen
2 VK ES Steinrabbens Toya e/f Kristian Berntsen
3 VK B Tess e/f Joachim Almgren
4 VK B Theia e/f Freddy Lillevik
Til finale:
B Vakkuniva-Tarzans T/R Tindra og KV Markusfjellet,s Gdf Raipas

UK/AK Brensholmen:
1 UK B Vinterfjellets Bp Lucky Lucy, e/f Knut Anton Karlsen
2 UK P Lykketreffets Ava, e/f Geir-Vidar Pettersen
3 UK IS Tårnheias Frøya, e/f Ronny Enger

AK Slettfjellet:
1 AK ES Heggskogens Kompis, e/f Stig Even Edvinsen
2 AK SV Gallokåsens L-Frøya, e/f Willy Wikbo

UK/AK Komagholmen:
2 UK IS Snyfjellets Ps-Sunami e/f Odd Brede Sommarset
2 UK ES Ferdesmyras B Lily White Rgd Inti e/f Robert Flatli
3 UK IS Tårnheias Aria e/f Kristian Prytz
1 AK ES Snyfjellets Ct Lotta, e/f Odd Brede Sommarset
2 AK GS Jimbalayas Balto, e/f Gøran Larsen
3 AK P Ottorinos Tya, e/f Dag Håvard Hansen

UK/AK Gamnes:
1 UK GS Krabbenesmyras Coffee, e/f Rune Pedersen
1 UK B Reisavannets Zb Blaze, e/f Ulrik Johnsen
2 UK B Omasvarres Aj Orion, e/f Lars Rikard Kvaal
1 AK B Ah Aki-Ta2 e/f Magne Klingsheim
1 AK GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen
3 AK B Tromsørypas Am Amber, e/f Lars Rikard Kvaal

1
%d bloggere liker dette: