Tromsøprøven 22. mars – premieliste

Tromsø Hundeklubb
Tromsøprøven
22.3.2014 – 23.3.2014
Premieliste for runde 1
Kl Regnr Rase – Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/Fører Premie

UK1 NO38206/13 P – Lykketreffets A Lune
(Stenbitens Lycke / Jimsrypa’s Jeger)
Bakkehaug, Trond Arild
Bakkehaug, Trond Arild

UK1 NO57913/12 IS – Red Dubliner Cen Super Ted
(Follsjøen’s Emilie / Pasvikdalens Nemo)
Johnsen, Dag Stian
Seljesether, Christell

UK1 NO38727/13 B – Reisavannet’s Zb-Sam
(Locar’s Shooting Star Zela / Jalo’s Blizzard)
Båtnes, Tor-Eivind
Båtnes, Tor-Eivind

UK1 NO35372/13 B – Tromsørypa’s Pa Max
(Bekkauren’s Pia / Reisavannet’s B-Aylo)
Gamst, Øystein
Gamst, Øystein

UK1 NO51415/12 IS – Hadseløya’s Alex I I
(Hadseløya’s Slisch / Hugo Boss Av Kjerringholm)
Larsen, Royer Andre
Larsen, Royer Andre

UK1 NO51409/12 IS – Hadseløya’s Balder
(Hadseløya’s Slisch / Hugo Boss Av Kjerringholm)
Johansen, André
Johansen, André

UK1 NO56674/12 ES – Nyheimgutens Nipa
(Royaluras D-Roya / Tekoa Mountain Patriot)
Johannessen, Torje
Johannessen, Torje

UK1 NO44435/12 B – Tromsørypa’s Pr Rasken
(Bekkauren’s Pia / Orreskogen’s B-Røm)
Aandahl, Paul
Aandahl, Paul

Kl Regnr Rase – Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/Fører Premie

AK1 NO40229/09 IS – G-Redbull Av Miessevàrri
(Vieksa’s Vilja / Indus)
Larsen, Bengt Einar
Larsen, Bengt Einar

AK1 SE20911/2012 GS – Åshöjdens Grand Lady
(Åshöjdens Camaron / Storsteinens Galante Gant)
Nilsen, Endre
Nilsen, Endre

AK1 NO30718/10 ES – Rocos Luke Skywalker
(Rocos Alena / Reinrabben’s B-Django)
Johansen, Erlend
Johansen, Erlend

AK1 NO41144/10 P – Ørntuas G Lady Gaia Javapoint
(Ørntuas C Rypa / Black Luckys Cantona)
Samuelsberg, Tommy
Samuelsberg, Tommy

AK1 NO36261/12 GS – Porsangervidda’s Black Lord
(Kvænangsfjellet’s Thea / Kimi)
Lundberg, Tom
Lundberg, Tom

AK1 NO34626/09 B – Tromsørypa’s Am Amber
(Alaska Dei Fiorindo / Bekkauren’s Mailo)
Kvaal, Lars R./Pesla, Emilia
Kvaal, Lars Rikard

AK1 NO51850/09 P – Biru Av Norehund
(Leirungens Ats Kula / Joker)
Ludviksen, Nils Ragnar
Ludviksen, Nils Ragnar

AK1 SE52219/2010 IS – Red Garlic’s Pastrami
(Nordfjällets Fb Robbyn / Irskesjøen’s Nix)
Kanestrøm, Tone
Kanestrøm, Per

AK1 NO53748/11 ES – Myrsnellas Herschey
(Steinteien’s Rm Fame / Faulfossen’s V T Birk)
Jenssen, Jens Arne
Jenssen, Jens Arne

AK1 SE24185/2011 IS – Lill Fjällans Pentyl
(Rimbobäckens Alice / Indus)
Pedersen, Geir
Pedersen, Geir

Kl Regnr Rase – Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/Fører Premie

VK 23927/08 B – Brekkesagas Tiri
(Brekkesagas Nellie / Kruttåsen’s Eir)
Arvola, John A./Trane, Ingvild D.
Trane, Ingvild Dahl
1 CK

VK 12438/08 ES – Rocos Tupsi
(Skaididalen’s Tari / Senja’s Mister Icemann)
Sommarset, Odd Brede
Sommarset, Odd Brede

VK NO40554/11 B – Tromsørypa’s Ad Tim
(Alaska Dei Fiorindo / Delos Vom Schwanenberg)
Skjæran, Per Johnny
Skjæran, Per Johnny
1 CK

VK NO45538/09 P – Sollidalens A Kaia
(Ronja / Ørntuas C Aiko)
Pedersen, Øystein
Pedersen, Øystein

VK NO34414/12 ES – Høgmyrstuas Isa
(Kvernmolia’s Lady / Tøttadalen’s Quatro)
Kvernmo, Stig
Kvernmo, Stig

VK NO53633/10 ES – Ranætta’s Arwen
(Fingå Ran / Limingruet’s Hi-Troll)
Åsheim, ,kristel/Åsheim, Jonny
Åsheim, Jonny

VK NO40230/09 IS – G-Tjikkom Av Miessevàrri
(Vieksa’s Vilja / Indus)
Jørgensen, Ronny
Jørgensen, Ronny

VK NO45130/11 ES – Tzara
(Tøttadalen’s Dråpe / Harodalen’s Figo)
Antonsen, Ulf
Antonsen, Ulf

 

0
%d bloggere liker dette: