Premielister Tromsøprøven 23. mars

 

Premielister for dagens prøve er ferdige.

Fuglehundgruppa takker prøvedeltakerne og spesielt dommerne for ei trivelig prøvehelg med mange gode prestasjoner ute i fjellet! Premieringsprosent lørdag var 22% og søndag hele 43%.  Bildet på forsida viser P Kaia og en glad Øystein Pedersen som ble tildelt 1 VK m/CACIT, samt dommerne i VK-partiet, Øystein Overrein (til høyre) og Pål Aspenes(til venstre).  IS Hadseløya’s Alex ble kåret til prøvens beste unghund. Alex og eier Royer Andre Larsen er på bildet i artikkelen!  Fuglehundgruppa gratulerer!

Her er de offisielle premielistene fra dagens prøve:

VK finale:

 

Kl Regnr Rase – Hundens navn (Mors navn / Fars navn) Eier/Fører Premie

VK NO45538/09 P – Sollidalens A Kaia (Ronja / Ørntuas C Aiko) Pedersen, Øystein
Pedersen, Øystein
1 CACIT

VK S58758/2009 P – Pimen’s B-Kajsa
(Drevjans Belle / Jutevatnets Radar)
Pedersen, Inger-Lill Løkås
Pedersen, Inger-Lill Løkås
2

VK 21627/08 IS – Pasvikdalens Nemo
(Gagganjunis Varja / Ero Lagopus Av Kjerringholm)
Johnsen, Dag Stian
Johnsen, Dag Stian
3

VK 11931/08 B –   Litjåsen’s De Renè
(Suhlegan Princess / Bekkauren’s Mailo)
Guttormsen, Gunnar
Guttormsen, Gunnar
4

VK NO40230/09 IS – G-Tjikkom Av Miessevàrri
(Vieksa’s Vilja / Indus)
Jørgensen, Ronny
Jørgensen, Ronny
5

 

UK – søndag

 

Kl Regnr Rase – Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/Fører Premie

UK2 NO51415/12 IS – Hadseløya’s Alex I I
(Hadseløya’s Slisch / Hugo Boss Av Kjerringholm)
Larsen, Royer Andre
Larsen, Royer Andre
1

UK2 NO51413/12 IS – Hadseløya’s Madam Mim
(Hadseløya’s Slisch / Hugo Boss Av Kjerringholm)
Eriksen, Vivian
Larsen, Royer Andre
1

UK2 NO38727/13 B –   Reisavannet’s Zb-Sam
(Locar’s Shooting Star Zela / Jalo’s Blizzard)
Båtnes, Tor-Eivind
Båtnes, Tor-Eivind
1

UK2 NO34785/13 ES –   Lundefjellet’s D T Leah
(Rotuas Dixie / Gallok’s Tøder)
Remmen, Lillian Rønning
Remmen, Lillian Rønning
1

UK2 NO39915/13 ES –   Uræd’s Buck
(Lapphaugen’s Tutta / Limingruet’s Hi-Troll)
Olsen, Eirik Magne
Olsen, Eirik Magne
1

UK2 NO35780/13 GS – Jimbalayas Zeta
(Klettkovens Shira / Bjørklitoppens Speedy)
Pedersen, Jim
Pedersen, Jim
1

UK2 NO38207/13 P – Lykketreffets Ane
(Stenbitens Lycke / Jimsrypa’s Jeger)
Johansen, Geir Arne
Johansen, Geir Arne
1

UK2 NO52923/12 GS – Itza’s Svaipa
(Tindfotens Itza / Langsundets Nero)
Krogh, Anne Maj
Krogh, Anne Maj
1

UK2 NO47436/12 ES – Joker Av Skåpleinun
(Sørbølfjellet’s Luca / Østkysten’s Vito)
Leiros, Ingar
Leiros, Ingar
1

UK2 NO44435/12 B – Tromsørypa’s Pr Rasken
(Bekkauren’s Pia / Orreskogen’s B-Røm)
Aandahl, Paul
Aandahl, Paul
2

UK2 NO45120/12 IS – H-Romeo Av Miessevàrri
(E-Alva Av Miessevàrri / Jalgesvaddas Riddu)
Høyer, Jan-Håvard
Høyer, Jan-Håvard
2

UK2 NO36761/12 B – Ah Aki-Ta2
(Sa Amaya / Reisavannet’s D-Hårek)
Klingsheim, Magne
Klingsheim, Magne
2

UK2 NO41082/13 IS –   Myrkveven’s Moon Shine
(” U S ” Chica / Bjerkaasen’s Bk- Triac)
Hansen, Johanne Marlene Thybo
Hansen, Johanne Marlene Thybo
2

UK2 NO54862/12 SV – Fallvinden’s E Guinnes
(E Aiva / Midtlias E’varg)
Krogstad, Neil
Krogstad, Neil
2

UK2 NO37868/13 ES –   Valera’s Ing-Vill
(Tiurfoten’s Siri / Smølarypa’s Texas Hold’em)
Steen, Petter
Steen, Petter
2

UK2 NO38726/13 B –   Reisavannet’s Zb-Blaze
(Locar’s Shooting Star Zela / Jalo’s Blizzard)
Johnsen, Ulrik
Johnsen, Ulrik
2

UK2 NO38729/13 B –   Reisavannet’s Zb-Kirow
(Locar’s Shooting Star Zela / Jalo’s Blizzard)
Hind, Jan
Nordhus, Morten
3

 

AK – søndag:

Kl Regnr Rase – Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/Fører Premie

AK2 NO46695/11 SV – Gallokåsen’s L-Frøya
(Gallokåsen’s J-Sieben / Munkefjellets Mjølner)
Wikbo, Willy
Wikbo, Willy
1

AK2 NO53748/11 ES –   Myrsnellas Herschey
(Steinteien’s Rm Fame / Faulfossen’s V T Birk)
Jenssen, Jens Arne
Jenssen, Jens Arne
1

AK2 dk13781/09 ES – Østkystens Tell
(Østkystens Minette / Limingruets Hi-Troll)
Odd Sommarset
Sommarset, Odd Brede
1

AK2 15345/06 ES – Ferdesmyras A Mi Lady Di   Raja
(Ryheimen’s O Guri Malla / Langvella’s Kjapp)
Berg, Kenneth
Berg, Kenneth
2

AK2 NO37709/11 ES –   Steinrabben’s Toya
(Ringvassøya’s Samira / Rypskogen’s Trick)
Berntsen, Kristian
Berntsen, Kristian
2

AK2 NO57410/11 P – Skipsfjordhøna’s C Tomsi
(Skipsfjordhøna’s Texi / Jutevatnets Cox)
Ditlefsen, Tom
Ditlefsen, Tom
2

AK2 NO30718/10 ES –   Rocos Luke Skywalker
(Rocos Alena / Reinrabben’s B-Django)
Johansen, Erlend
Johansen, Erlend
2

AK2 NO41144/10 P – Ørntuas G Lady Gaia   Javapoint
(Ørntuas C Rypa / Black Luckys Cantona)
Samuelsberg, Tommy
Samuelsberg, Tommy
2

AK2 NO39712/11 SV – Kvitsteindalens E-Hedda
(Austbakken’s Z-Tiril / Guriskogens Tob Freke)
Fossum, Rune
Fossum, Rune
2

AK2 03008/08 KV – Sting
(Dierge’s Cikita / Ulvesvollens Esg Storm)
Johansen, Jan-Tore
Johansen, Jan Tore
3

AK2 NO46690/11 SV – Gallokåsen’s L-Bengel
(Gallokåsen’s J-Sieben / Munkefjellets Mjølner)
Zakariassen, Leif-Arne
Zakariassen, Leif-Arne
3

AK2 NO45085/10 GS – Bjørklitoppens Alvin
(Huldrefjellets Diva Tc / Langsundets Faun)
Bjørn, Andreas
Halvorsen, Tron B.
3

AK2 NO36355/11 KV – Itza’s Lind
(Itza’s Inka / Senjafjellets Bum Tsarek)
Furuheim, Åse Irene
Furuheim, Åse Irene
3
1
%d bloggere liker dette: